Korduma kippuvad küsimused

Kuidas saan end koolitusele registreerida?

Koolitusele saad registreerida end interneti teel, valides avalehelt vormi: “Registreeru soovitud kursusele” või valides menüüst “Registreerumine”.. Valige välja kursus ja asukoht, kus soovite kursust õppida. Sisestage enda andmed ning teiega võetakse peagi ühendust.

Kas koolituse eest on võimalik maksta ka osamaksetena?

Jah, koolituse eest on võimalik maksta osamaksetena, kui valitud koolituseks on A-, AM- või B-kategooria. Esimene osamakse suurus on 30% kursuse kogusummast ning ülejäänud summa tuleb maksta igakuiselt osamaksetena AV Rae Liikluskoolituse OÜ-le

Kus alustatakse algastme õppesõitu?

AM-kategooria ehk mopeedijuhikursus on mõeldud isikutele, kellel on vanust vähemalt 14 aastat. A-kategooria ehk mootorrattajuhikoolitus on mõeldud isikutele, kes on vähemalt 18-aastased.

Kui kaua tuleb õppeplatsil harjutada enne linnasõitu?

Õppeplatsil peab harjutama vähemalt kahe õppesõidutunni ulatuses. Vastavalt õpetaja hinnangule võib ta kauem õpetada õppeplatsil enne linnaliiklusesse minemist.

A-kategooriad on erinevad, millise peaksin valima?

Millised on A-kategooria eksamitingimused?

Lähemalt saate uurida eksamitingimuste kohta siit

Millised on B-kategooria eksamitingimused?

Lähemalt saate uurida eksamitingimuste kohta siit